Jarosław Wadelski

Ekspert Fundacji Promocji Bezpieczeństwa w zakresie sportu i sztuk walki.

Wadelski JarosławJarosław Wadelski jest absolwentem Akademii Wychowania Fizycznego w Poznaniu. W roku 1981 rozpoczął trening karate. Od 1985 roku prowadził zajęcia Karate Tsunami w Koninie, od 1994 roku w Słupcy a w latach 1989 – 1990 – z upoważnienia soke Ryszarda Murata 10 dan – zgrupowania Tsunami w Moskwie.
Stopień mistrzowski 1 dan zdobyty w 1991 roku. Jest jednym z najstarszych weteranów karate Tsunami.
Od 1992 roku prezes Konińskiego Klubu Karate Tsunami. Wielokrotny mistrz Polski w karate i kick-boksingu.
Od 2013 roku posiadacz stopnia 6 dan. Organizator Mistrzostw Polski i Pucharów Polski.
Koordynator na Wielkopolskę z ramienia Polskiej Federacji Dalekowschodnich Sztuk i Sportów Walki.
Prowadzi zajęcia w UKS „Powa” Sekcja Karate Stare Miasto.

Tsunami zapisy

Jarosław Wadelski