Biuro rachunkowe Kontex Iskra Danuta Pieniak

Kontex Iskra logoBiuro rachunkowe Kontex Iskra Danuta Pieniak, jako  certyfikowane biuro rachunkowe z wieloletnim stażem specjalizuje się w prowadzeniu ksiąg rachunkowych organizacji pozarządowych. W odróżnieniu od wielu innych biur rachunkowych, bardzo chętnie podejmujemy się prowadzenia księgowości stowarzyszeń i fundacji, a co najważniejsze ceny dla organizacji pozarządowych są bardzo konkurencyjne.

Kontex Iskra oferta

Mamy nadzieję, że zechcą Państwo skorzystać z naszej oferty. Traktujemy ją jako element misji naszego BIURA  i pragniemy tą drogą przyczynić się do poprawy podstaw organizacyjnych działania organizacji należących do trzeciego sektora.

W ramach biura zapewniamy kompleksową obsługę z zakresu prowadzenia:

• ksiąg rachunkowych,
  • rejestrów VAT,
  • płac i rozliczeń dla ZUS,
  • środków trwałych i wyposażenia.

oraz na podstawie w/w sporządzania deklaracji podatkowych i ZUS oraz sprawozdań finansowych.

Mamy nadzieję, że współpraca, którą oferujemy zaowocuje obopólnym zadowoleniem.