Darowizny

Jeśli chcecie Państwo wesprzeć finansowo naszą fundację najbezpieczniej jest dokonać wpłaty na nasz rachunek: 62 2030 0045 1110 0000 0388 2190 w Banku Gospodarki Żywnościowej SA.
https://ssl.dotpay.pl/t2/?pid=bajgxei4263k4vecbty59c0ah1kbfa1x 

Jeśli chcecie Państwo nabyć prawo do niżej opisanych ulg podatkowych to w tytule przelewu należy wpisać „darowizna na działalność pożytku publicznego w sferze zadań publicznych”.

Prosimy o wsparcie naszych akcji:

Jeśli chcecie Państwo wesprzeć Fundację prosimy o klikniecie w link: Darowizna dla Fundacji Promocji Bezpieczeństwa

dotpay_logo_napisPL

Zobacz jak wygląda schemat dokonywania wpłat za pomocą systemu Dotpay:

Schemat_platnosci_fundacje

Ci z Państwa, którzy przygotowują się do rozliczenia z fiskusem  i chcieliby zaoszczędzić na podatkach warto żeby wzięli pod uwagę, że są również mniej znane ulgi podatkowe niż słynny 1%.
Jeśli dokonamy darowizny na organizację charytatywną możemy odliczyć kwotę darowizny od opodatkowanego dochodu i zaoszczędzić nawet kilkaset złotych.

Kto i ile może odliczyć?

  • Osoby fizyczne poza słynnym 1% mogą odliczyć od podstawy opodatkowania darowizny w kwocie do 6% uzyskanego przychodu.
  • Osoby prawne poza słynnym 1% mogą odliczyć od podstawy opodatkowania darowizny w kwocie do 10% uzyskanego dochodu.

Osoba fizyczna, która zarabia na umowę o pracę ok. 100 tys. zł rocznie jeśli przekaże maksymalną darowiznę w wysokosci 6% dochodu, czyli 5 959 zł to nie tylko wesprze fundację ale może zaoszczędzić jeszcze na podatku ponad 500 zł. Trudno uwierzyć?

Proszę przeczytać, oto artykuł z Forbes: http://www.forbes.pl/darowizny-na-cele-pozytku-publicznego,artykuly,146978,1,1.html

Informacje na ten temat można też znaleźć w:

Fundacja ma za zadanie promowanie zachowań, mających na celu poprawę bezpieczeństwa. Działalność fundacji wspierana jest aktywnością ekspertów z różnych dziedzin.