Wesprzyj nas.

Jeśli lubisz pomagać innym i chcesz się dzielić swoją wiedzą oraz umiejętnościami, jeśli chcesz poszerzać własne kompetencje i zdobywać nowe doświadczenia – zapraszamy!

Poszukujemy wolontariuszy do pracy zdalnej lub w Warszawie oraz Turku w następujących obszarach:

• Prawo: redagowanie tekstów w zakresie ochrony danych osobowych i bezpieczeństwa;
  • Informatyka:
    • bsługa www WordPress,
    • Google AdWords,
    • Office 365,
    • grafika;
  • Tworzenie i promowanie kampanii poprzez media społecznościowe;
  • Prace biurowo – administracyjne: biuro w Turku;
  • Pozyskiwanie funduszy na realizację celów statutowych od osób indywidualnych oraz przedsiębiorców;

Wyślij swoje CV na nasz adres: wolontariat@fundacjapb.pl

Pomagaj razem z nami. Czekamy na Ciebie!

Jeśli chcecie Państwo wesprzeć finansowo naszą fundację najbezpieczniej jest dokonać wpłaty na nasz rachunek: 62 2030 0045 1110 0000 0388 2190 w Banku Gospodarki Żywnościowej SA.

Jeśli chcecie Państwo nabyć prawo do niżej opisanych ulg podatkowych to w tytule przelewu należy wpisać „darowizna na działalność pożytku publicznego w sferze zadań publicznych”.

Prosimy o wsparcie naszych akcji:

Jeśli chcecie Państwo wesprzeć Fundację prosimy o klikniecie w link: Darowizna dla Fundacji Promocji Bezpieczeństwa

dotpay_logo_napisPL

Zobacz jak wygląda schemat dokonywania wpłat za pomocą systemu Dotpay:

Schemat_platnosci_fundacje

Ci z Państwa, którzy przygotowują się do rozliczenia z fiskusem  i chcieliby zaoszczędzić na podatkach warto żeby wzięli pod uwagę, że są również mniej znane ulgi podatkowe niż słynny 1%.
Jeśli dokonamy darowizny na organizację charytatywną możemy odliczyć kwotę darowizny od opodatkowanego dochodu i zaoszczędzić nawet kilkaset złotych.
Przekazaną darowiznę można odliczyć od podatku (osoba fizyczna do 6% od dochodu, osoba prawna do 10% od dochodu).

Kto i ile może odliczyć?

Informacje na ten temat można znaleźć w: