Wolontariat

Jeśli lubisz pomagać innym i chcesz się dzielić swoją wiedzą oraz umiejętnościami, jeśli chcesz poszerzać własne kompetencje i zdobywać nowe doświadczenia – zapraszamy!

Poszukujemy wolontariuszy do pracy zdalnej lub w Warszawie oraz Turku w następujących obszarach:

• Prawo: redagowanie tekstów w zakresie ochrony danych osobowych i bezpieczeństwa;
  • Informatyka:
    • bsługa www WordPress,
    • Google AdWords,
    • Office 365,
    • grafika;
  • Tworzenie i promowanie kampanii poprzez media społecznościowe;
  • Prace biurowo – administracyjne: biuro w Turku;
  • Pozyskiwanie funduszy na realizację celów statutowych od osób indywidualnych oraz przedsiębiorców;

Wyślij swoje CV na nasz adres: wolontariat@fundacjapb.pl

Pomagaj razem z nami. Czekamy na Ciebie!