Mecenasi fundacji.

Logo PolGuard ConsultingPolGuard Consulting Sp. z o.o. Sp. z o.o. jest to pierwsza spółka, która została utworzona po to by specjalizować się w problematyce ochrony danych osobowych i do dziś jedyna, która przed rozpoczęciem działalności zarejestrowała swoje zbiory danych osobowych i sukcesywnie robi to w miarę zmian przepisów. Sprawdzenia stanu rejestracji zbiorów można dokonać pod adresem: https://egiodo.giodo.gov.pl/search_advanced.dhtml.Jest jednym z nielicznych podmiotów świadczących usługi w zakresie ochrony danych osobowych, którego nie dotyczy powiedzenie „Szewc bez butów chodzi”.
Czytaj dalej …

www Fundacja Sprzymierzeni z GromFundacja Promocji Bezpieczeństwa w ramach podtrzymywania i upowszechniania tradycji narodowej oraz rozwoju świadomości narodowej podpisała w dniu 3 stycznia 2015r., porozumienie o współpracy z  Fundacją Sprzymierzeni z GROM . Fundacje postanowiły koordynować swoje działania dla osiągnięcia wspólnych celów, między innymi wspólne działania mające na celu upamiętnienie historii 56 kompanii specjalnej.
Czytaj dalej …

 

Kontex Iskra logoBiuro rachunkowe Kontex Iskra Danuta Pieniak, jako  certyfikowane biuro rachunkowe z wieloletnim stażem specjalizuje się w prowadzeniu ksiąg rachunkowych organizacji pozarządowych. W odróżnieniu od wielu innych biur rachunkowych, bardzo chętnie podejmujemy się prowadzenia księgowości stowarzyszeń i fundacji, a co najważniejsze ceny dla organizacji pozarządowych są bardzo konkurencyjne.
Czytaj dalej …

Tsoft_plTSoft.pl jest kompleksową agencją interaktywną. Firma działa na rynku krajowym i zagranicznym. Wśród swoich klientów ma małe, średnie i duże firmy. Realizujemy projekty w oparciu o najnowsze i sprawdzone rozwiązania. Dzięki zastosowaniu inżynieryjnej wiedzy, bogatemu doświadczeniu, kreatywności i asertywności budujemy niesztampowe rozwiązania, a produkowane systemy są skalowalne i zgodne z obowiązującymi trendami i standardami.
Czytaj dalej …