Ekspert Fundacji Promocji Bezpieczeństwa w zakresie sportu i sztuk walki zaprasza

Wadelski JarosławJarosław Wadelski jest absolwentem Akademii Wychowania Fizycznego w Poznaniu. W roku 1981 rozpoczął trening karate. Od 1985 roku prowadził zajęcia Karate Tsunami w Koninie, od 1994 roku w Słupcy a w latach 1989 – 1990 – z upoważnienia soke Ryszarda Murata 10 dan – zgrupowania Tsunami w Moskwie.
Stopień mistrzowski 1 dan zdobyty w 1991 roku. Jest jednym z najstarszych weteranów karate Tsunami.
Od 1992 roku prezes Konińskiego Klubu Karate Tsunami. Wielokrotny mistrz Polski w karate i kick-boksingu.
Od 2013 roku posiadacz stopnia 6 dan. Organizator Mistrzostw Polski i Pucharów Polski.
Koordynator na Wielkopolskę z ramienia Polskiej Federacji Dalekowschodnich Sztuk i Sportów Walki.
Prowadzi zajęcia w UKS „Powa” Sekcja Karate Stare Miasto.

karate_tsunami_wadelski

Karate Tsunami (jap. „wielka fala”) to system – styl sztuki walki wręcz, który założył w Polsce w 1979 roku prawnik Ryszard Murat.
W stylu Karate Tsunami harmonijnie połączone zostały nowoczesność z tradycją: między innymi nowoczesne metody treningowe z tradycyjnymi technikami walki.
Ryszard Murat jako założyciel Karate Tsunami nosi w tym stylu tytuł soke (jap. „założyciel, głowa”) i zamiennie taishi (jap. „patriarcha”) oraz posiada najwyższy stopień mistrzowski 10 dan.

Poszukujemy kandydatów na instruktorów Karate Tsunami z obszaru całego kraju.

Kurs_instruktorski_Tsunami

Po odbyciu kursu instruktorskiego kandydat uzyskuje dokumenty potwierdzające zdobycie zawodu instruktora Karate Tsunami, zgodne z prawem Unii Europejskiej. Na ich podstawie – przy naszym wsparciu organizacyjnym i marketingowym – może wykonywać zawód instruktora, prowadząc odpłatnie szkolenia w Polsce (a ponadto – w razie zainteresowania – we wszystkich krajach Unii Europejskiej).

Kursy instruktorskie odbywają się w dwóch miejscowościach:

Kandydatów prosimy o kontakt e-mailem lub telefoniczny. Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych, zarówno tych, którzy mieli już kontakt ze sztukami walki, jak tych, którzy nie mieli takich doświadczeń.

Jeśli chcielibyście Państwo wesprzeć finansowo projekt naszej fundacji polegający na szkoleniu dzieci z samoobrony i zakupu sprzętu sprotowego to prosimy o dokonanie dowolnej wpłaty za pomocą linku: https://ssl.dotpay.pl/t2/?pid=qobsf59da8adqdj0r03jt2bsg2cq2qlj

dotpay_logo_napisPL